مدیر  کل مدیریت بحران
    محسن نجات

    .
۱۴۰۰/۰۹/۰۱

طرح زمستانی ۱۴۰۰ استان خراسان رضوی

مراسم آغازین رزمایش طرح زمستانی ۱۴۰۰

مراسم آغازین طرح زمستانی ۱۴۰۰ در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۱ برگزار گردید.

مدیرکل مدیریت بحران خراسان رضوی: روح قانون مدیریت بحران در حوادث غیر مترقبه، بر پیشگیری استوار است
مدیرکل مدیریت بحران خراسان رضوی: گفت: قانون مدیریت بحران و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری روحی دارد که آن روح در حوادث غیر مترقبه بر پیشگیری استوار است و امروز ما با نگاه پیش‌گیرانه، حوادث پیش آمده را در کنار یکدیگر حل می کنیم .
در مراسم آغازین رزمایش طرح زمستانی پلیس راهور خراسان رضوی که صبح روز دو شنبه مورخ 1400/9/1 برگزار شد، مدیرکل مدیریت بحران خراسان رضوی گفت: نیروهایی که در این رزمایش شرکت کرده‌اند، به مردم عزیز و مجاورانی که وارد مشهد می‌شوند آرامش هدیه می‌دهند.

«محسن نجات» افرود: امید است گامی موثر در راستای پاسداشت خدمت به مردم برداریم. وی خاطرنشان کرد: امروز ما با نگاه پیش‌گیرانه، بارها دیده‌ایم که اگر حادثه‌ای بوجود می‌آید همگی در کنار یکدیگر آن مشکل را حل می‌کنیم. حوزه مدیریت بحران به وجود تمام شما افتخار می‌کند و  همه با هم در کنار یکدیگر قرار خواهیم گرفت تا در شرایط سخت و حساس اقلیمی استان در زمستان‌های خراسان رضوی کمک دست یکدیگر باشیم.

نجات تاکید کرد: قانون مدیریت بحران و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری روحی دارد که آن روح در حوادث غیر مترقبه بر پیشگیری استوار است و امروز ما با نگاه پیش‌گیرانه، حوادث پیش آمده را در کنار یکدیگر حل می‌کنیم.

وی افزود: باید نگاهمان را متغیرتر از مناطق کشور کنیم، ما علاوه بر خدمتی که به مردم ارائه می‌دهیم، به زائران علی ابن موسی الرضا (ع) خدمت می‌کنیم، نیروی انتظامی، راهداری، اورژانس، آتش نشانی، جمعیت هلال احمر و شهرداری ما در کنار یکدیگر قرار گرفتند و با عزمی ویژه به خدمت رسانی می‌پردازیم.


منبع : اداره کل مدیریت بحران خراسان رضوی
۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان