مدیر  کل مدیریت بحران
    محسن نجات

    .
۱۴۰۰/۰۷/۲۵

برگزاری جلسه کارگروه سازگاری با کم آبی استان خراسان رضوی

برگزاری جلسه کارگروه سازگاری با کم آبی استان خراسان رضوی

برگزاری جلسه کارگروه سازگاری با کم آبی استان به ریاست آقای مهندس میر جعفریان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ، با حضور آقای دکتر نجات مدیر کل مدیریت بحران استان و اعضای کارگروه در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰.۷.۲۵

چهارمین جلسه کارگروه سازگاری با کم آبی استان به ریاست معاون امور عمرانی استانداری و با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری وسایر اعضای کارگروه به میزبانی اداره کل بحران استانداری خراسان رضوی در روز یکشنبه مورخ 1400/7/25 برگزار گردید.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در جلسه کارگروه بیان نمود : سند سازگاری با کم آبی با محتوا و پشتوانه اجرایی خوب تهیه گردیده و این سند ، با تدوین راهبردی بلند مدت می بایست دائما بر اساس شرایط به روزرسانی گردد.
سید کمال الدین میر جعفریان با مهم برشمردن اصل فرهنگ سازی برای مبارزه با بحران کم آبی گفت : کمیته هایی که تشکیل شده باید بیشتر به فرهنگ سازی بپردازد و باید ایده هایی برای اجرای بهتر و سریعتر ارائه گردد که همراهی مردم در به نتیجه رسیدن این سند اولین اصل می باشد .
وی گفت : سند نباید خللی در بخش کشاورزی ایجاد کرده و باید به پایدار نمودن این بخش کمک نماید .
ایشان ضمن تاکید بر اجرای سند فوق ، ارائه گزارش های میدانی دوره ای از نتایج و دستاوردهای اجرای آن به همراه آسیب شناسی نحوه رفع موانع ضروری دانست.
مدیر عامل شرکت تامین آب صنایع و معادن ایمواسکو گزارشی از مشخصات و آخرین وضعیت طرح انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان با استانهای شرقی کشور (به ویژه خراسان رضوی) ارائه نموده و در پایان آقای جعفریان بر لزوم همکاری و هماهنگی همه دستگاه های اجرایی ذیربط در اجرای طرح مذکور به عنوان اولویت ویژه تاکید نموده و خواستار تسریع در رفع موانع و صدور مجوز های مورد نیاز شدند.
 


منبع : اداره کل مدیریت بحران خراسان رضوی
۴۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان