مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۸/۰۶/۲۴

آیت الله علم‌الهدی:

فعالان اقتصادی رزمندگان میدان جنگ با استکبار هستند/مدیران برای تحقق اهداف الگوی مثلث توسعه اقتصادی‌فرهنگی همکاری کنند

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رزمندگان میدان جنگ «فعالان اقتصادی» هستند که سرمایه خود را در راه جنگ با استکبار جهانی و مقابله با دشمن وقف می کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد، اظهار کرد: شرکت کردن امروز من در این جلسه به واسطه طرح های ارزشمند استاندار خراسان رضوی وپافشاری ایشان برعملیاتی کردن طرح هایشان بود، لذا من امیدوار شدم تا قدمی برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی صورت گیرد.
وی با تقدیر از اهداف طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی افزود: طرح و برنامه استاندار خراسان رضوی در کشور بی نظیر است و نمونه آن در استان کرمان زمینه‌ای شد تا به صورت گسترده تر در خراسان رضوی به وسیله ایشان انجام گیرد.
وی گفت: با این نگرش ما امیدوار شدیم که طعم شیرین اقتصاد مقاومتی را در خراسان رضوی بچشیم و این طرح به نتیجه برسد.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان یک همکاری جدی طلب می کند، هم دستگاه های مختلف باید با استاندار همکاری کنند و هم جریان های مختلف اقتصادی مشهد و مرکز استان باید پا به پای این طرح حرکت کنند والا اینکه برخی از اقایان سرمایه بگذارند و پروژه ها صرفا به نتیجه برسد یا نرسد و نتیجه مناسبی نداشته باشد، ناامیدی خاصی در استان شروع می شود.
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه امیدواریم به واسطه این طرح کشور در جهت اقتصاد مقاومتی تکانی بخورد و یک خار سهمگین در چشم دشمنان شود، تصریح کرد: شاخصه این طرح کاهش نرخ بیکاری است و این شاخصه زمامی محقق می‌شود که مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در نهایت در این استان به نتیجه برسد.
وی افزد: عزیزان ما در اتاق اصناف و اتحادیه ها با کمک سازمان صنعت، معدن و تجارت با یک حرکت حساب شده اقتصادی به واسطه اتحادیه ها می توانند کارخانه هایی که در شهرمان است را احیاء کنند.
وی اظهار کرد: به طور مثال بازار پوشاک در مشهد آنقدر قوی است که در هیچ جای کشور اینگونه نیست و باید بررسی شود که چه تعداد کارخانه و دستگاه های تولیدی در عرصه پوشاک به زمین خورده اند و راه حلی برای راه اندازی دوباره آن ها صورت بگیرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه تولیدی های بزرگی داریم که باید با حمایت ها دوباره به چرخه فعالیت برگردند، افزود: این قصه باید از طریق دستگاه های متولی حوزه اقتصاد پیگیری شود تا شاهد سرمایه گزاری های داخلی از نظر توسعه اقتصاد مقاومتی در مشهد و استان باشیم.
آیت الله علم الهدی خطاب به استاندار خراسان رضوی گفت: در قرارداد های معین اقتصادی باید اقدام ضرب العجلی صورت بگیرد و افرادی که قصد فعالیت در این عرصه را دارند، الگو های توسعه اقتصادی خود را پیش از اجرا در اختیار شما قرار دهند تا برنامه و پروژه آنها معلوم باشد.
وی خاطرنشان کرد: همانطور که استاندار خراسان رضوی بیان کردند رزمندگان میدان جنگ «فعالان اقتصادی» هستند که سرمایه خود را در راه جنگ با استکبار جهانی و مقابله با دشمن وقف می کنند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان