مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۸/۰۶/۱۹

همزمان با عاشورای حسینی انجام گرفت؛

بازدید معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی از مراکز کنترل ترافیک مشهد و مدیریت راه های استان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی همزمان با افزایش تردد زائران و مجاوران در مسیرهای عبوری شهر مشهد به مناسبت عاشورای حسینی، از مراکز کنترل ترافیک شهرداری مشهد و مدیریت راه های استان بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری همزمان با ظهر عاشورای حسینی با حضور در مراکز کنترل و مدیریت ترافیک شهرداری مشهد و مرکز مدیریت راه های استان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مراکز، از نزدیک در جریان روند فعالیت آن‌ها قرار گرفت. 

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی در این بازدیدها که فرماندار مشهد هم حضور داشت، در جریان آخرین تمهیدات نظارتی سازمان ترافیک شهرداری مشهد  برای سهولت تردد زائران و مجاوران قرار گرفت.

جعفری در بازدید از مرکز کنترل و مدیریت ترافیک شهرداری مشهد در سخنان کوتاهی گفت: اگر مجموعه شما نیازی در خصوص تجهیزات داشته باشد به صورت تدریجی و با قید اولویت می‌توانیم تامین کنیم.

گفتنی است؛ در حال حاضر مرکز کنترل ترافیک شهرداری مشهد با در اختیار داشتن دوربین‌های شهری، رفتار ترافیکی شهروندان و زائران شهر مشهد را بررسی می‌کند و اقدامات لازم را برای تسهیل در رفت و آمد مردم انجام می‌دهد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان