مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۸/۰۶/۱۶

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

اصلاح فرآیندهای صدور مجوز تاسیس واحدهای اقامتی، تفریحی، گردشگری و پذیرایی در خراسان‌رضوی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از اصلاح فرآیندهای صدور مجوز تاسیس واحدهای اقامتی، تفریحی، گردشگری و پذیرایی بر اساس مصوبه کارگروه امور اقتصادی استان خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در حاشیه جلسه کارگروه امور اقتصادی استان که با موضوع شناسایی، پایش و بهبود فرآینده های منتهی به صدور مجوزهای دستگاه های اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: در جلسات قبلی پنج فرآیند در حوزه صدور مجوزهای تاسیس گلخانه، صنایع غذایی و حوزه صنعت و معدن اصلاح شده بود.
وی با بیان اینکه دستور کار جلسه امروز کارگروه اقتصادی به بررسی فرآیند تاسیس واحدهای اقامتی، تفریحی، گردشگری و پذیرایی اختصاص داشت، افزود: در این جلسه مقرر شد فرآیند ارائه مجوزهای این بخش در قالب سامانه الکترونیکی انجام شود تا از این طریق، شاهد کاهش صرف زمان، مراحل کار و هزینه باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: بنا شد متقاضیان پس از ورود به سامانه درخواست صدور مجوز، با فرم خلاصه شده روبرو شوند تا مدت زمان ثبت اطلاعات کاهش پیدا کند و مراحل استعلام حضوری افراد در حوزه سرمایه گزاری حذف شود.
رسولیان خاطرنشان کرد: تمامی فرآیندهای کسب و کار در خراسان‌رضوی چه در صدور مجوز و چه در فعالیت ها و اخذ تسهیلات باید در یک زمان بندی مشخص پیگیری شود.
وی با اشاره به میزان تعامل اعضای کارگروه امور اقتصادی خراسان رضوی تاکید کرد: به دنبال این هستیم تا با استفاده از اختیارات استانی فرآیند ها را اصلاح و با دریافت تاییدیه دستگاه های نظارتی، شرایط را به‌گونه‌ای فراهم کنیم که دستگاه های اجرایی با جرأت و جسارت بیشتری اقدامات خود را انجام دهند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه ما در حال پیگیری مسیر تحقق ثمرات اقتصاد مقاومتی در استان هستیم، اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره بر ضرورت اصلاح و کاهش فرآیند های فضای کسب و کار تاکید فرموده‌اند، بنابراین در مسیر تحقق فرمایش های ایشان هیچ کس نباید کوتاهی کند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان