مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۸/۰۶/۰۲

استاندار خراسان رضوی در نشست خبری با اصحاب رسانه:

مدیران اجرایی باید پاسخگوی عملکرد خود باشند/توسعه حرف مشترک همه مسئولان استان است

استاندار خراسان رضوی گفت: معتقدیم که همه مدیران اجرایی استان باید پاسخگوی عملکرد خود باشند و اگر واقعا موردی خلاف این سیاست توسط اصحاب رسانه مشاهده شد، به معاونت سیاسی، امنیتی استانداری منعکس شود تا رسیدگی کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه در محل تالار شهر مشهد برگزار شد، در خصوص تاثیر شبکه دانشگاهی در مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی اظهار کرد: مدل اقتصاد مقاومتی در حال اجرا به دانشگاه ارائه شده و قرار است که دانشگاه مسئولیت نظارت و کنترل اجرای فرایند مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی را داشته باشند.
استاندار خراسان رضوی افزود: معتقدیم که همه مدیران اجرایی استان باید پاسخگوی عملکرد خود باشند و اگر واقعا موردی خلاف این سیاست توسط اصحاب رسانه مشاهده شد، به معاونت سیاسی، امنیتی استانداری منعکس شود تا رسیدگی کنیم.
رزم حسینی در خصوص حمایت از رسانه ها بیان کرد: بنای ما بر این است که از طرف هیچ کدام از دستگاه های استان از خبرنگاران و رسانه ها شکایتی صورت نگیرد و همواره هم بر این اصل تاکید خواهیم کرد.
وی در پاسخ به سوال تاثیر نمایندگان مجلس در برطرف کردن قوانین مزاحم اذعان کرد: در سفری که ریاست مجلس به استان داشتند، در خصوص قوانین مزاحم صحبت های با آقای لاریجانی انجام گرفت چرا که معتقدیم مجلس شورای اسلامی در راس امور است و باید در راستای اصلاح قوانین مزاحم گام بردارد.
استاندار خراسان رضوی در خصوص تعامل با نمایندگان مجلس در استان گفت: تعامل بسیار خوبی با نمایندگان استانی داریم چون اساسا توسعه حرف مشترک همه مسئولان استان است.
رزم حسینی در خصوص تلاش های انجام گرفته برای ماندگاری بیشتر زائران در مشهد گفت: بخش زیارت یکی از بخش های قوی استان است لذا در حوزه اقتصاد زیارت ما در حال تلاش هستیم و تمام برنامه ریزی های ما در جهت ماندگاری زائر است.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار نیز در این نشست خبری گفت: از نقد خبرنگاران استقبال می کنیم و خوشحال می شویم که در کنار این نقدها راهکار هم به مجموعه مدیریت استان ارائه شود.
حسن جعفری در ادامه از اجرای طرح پاسخگویی مدیران دستگاه ها به اصحاب رسانه خبر داد و تشریح کرد: طبق برنامه ریزی ها، از فردا یک شنبه روزانه یک نفر مدیر دستگاه اجرایی از ساعت 10 الی 12 در محل سالن اجتماعات استانداری حضور پیدا می کند تا اصحاب رسانه سوالات و پیشنهادات خود را مطرح کنند.
وی خاطرنشان کرد: در استانداری تمام تلاش مدیران این بوده است که به انحاء مختلف سوالات خبرنگاران را پاسخگو باشیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان