مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۸/۰۵/۳۰

​معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی :

دولت در ارائه عملکرد خود همواره مظلوم واقع شده است

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دولت در سطح استان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، حسن جعفری در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد شهدای دولت، رجایی و باهنر، اظهار داشت: این نظام بعد پیروزی انقلاب موفقیت های بزرگی به دست آورده است و دستاوردهای انقلاب که به همت مردم حاصل شده قابل قیاس با قبل از آن نیست.
وی با بیان این که بالاترین دستاورد انقلاب اسلامی حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خودشان است؛ افزود: بزرگترین برکت انقلاب ارائه الگوی مردم سالاری بدون سلطه غرب و شرق در شرایط امروز و اداره کشور به اتکا ارزش های الهی و دینی،خودباوری و توانمندیهای ملت است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: در نظام جمهوری اسلامی بخش های خصوصی، دولتی و مدنی در کنار هم هستند.
جعفری با بیان این که دولت در ارائه عملکرد خود همواره مظلوم واقع شده است؛ ادامه داد: انتظار این است که در این هفته، فرهنگ خدمت ترویج شود و مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب، از اقدامات گسترده صورت گرفته مطلع و شهدای دولت و منش آنان شناسانده شوند.
وی نقش رسانه ها و ارباب جراید را در این حوزه و تزریق امید و نشاط در جامعه تعیین کننده دانست و تاکید کرد: اگر چه کاستی های موجود در جامعه غیر قابل انکار است اما پرداختن به خدمات ارائه شده از سوی خادمان مردم از سوی رسانه ها نیز در راستای رسالت حرفه ای و اجتماعی آنان است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی خدمات یک ساله مسئولان را قابل دفاع دانست و تصریح کرد: باید از فرصت این هفته برای اطلاع رسانی شایسته استفاده شده و روحیه خدمت رسانی مضاعف، ترویج گردد.
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۸۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان