مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۸/۰۱/۳۱

استاندار خراسان رضوی در دیدار جمعی از کار آفرینان:

دست مجاهدان اقتصادی را به گرمی می فشاریم / اقتصاد خراسان رضوی را مردمی خواهیم کرد

استاندار خراسان رضوی گفت: بنا داریم که اقتصاد استان را مردمی کنیم لذا دست مجاهدان اقتصادی را به گرمی می فشاریم و برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی درخواست مشارکت داریم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در دیدار کارآفرینان با مدیران دستگاه های اجرایی استان اظهار کرد: در طول 40 سال گذشته با تحمیل جنگ، 10 سال سرمایه های کشور و جوانان با انگیزه درگیر جنگ شدند و با فداکاری رزمندگان، دوران دفاع مقدس سپری شد. 
وی افزود: کارنامه نظام جمهوری اسلامی ایران در 4 دهه گذشته در چند حوزه درخشان بوده است که باید به آن اشاره کنیم؛ اقتدار سیاسی امروز ایران کم نظیر است و از سوی دیگر همه مسئولان در ارکان مختلف کشور به صورت مستقیم یا غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می شوند. 
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه دستاوردهای دفاعی جمهوری اسلامی با دوران قبل از انقلاب به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست، اضافه کرد: امروز به همت نیروهای مسلح امنیت بسیار خوبی در کشور برقرار است و علاوه بر این، در حوزه عمرانی هم زیرساخت های ارزشمندی در اقصی نقاط کشور ایجاد شده است.
وی ادامه داد: در 4 دهه گذشته زیرساخت های بسیار خوبی در نقاط محروم و روستایی کشور ایجاد شد اما باید بپذیریم که در بخش های اداری ضعف هایی وجود داشته است که باید در راستای اصلاح آن ها گام برداشته و راه جدیدی را در پیش بگیریم.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه سرمایه گذاران و کارآفرینان مجاهد اقتصادی هستند، اظهار کرد: چرا برخی به خود اجازه می دهند که مجاهدان عرصه اقتصاد را زالوصفت و غارتگر بنامند؟ کسی که در بخش تولید و اشتغال سرمایه گذاری می کند، در حقیقت عبادت کرده است و باید آن را تکریم کرد. 
وی ادامه داد: از امروز نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی فعالیت خود را آغاز کرد تا با همکاری شرکت های توسعه گرا و حمایت همه ارکان حاکمیت اعم از دستگاه های اجرایی، قضایی و مجلس شورای اسلامی، زمینه توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی فراهم شود.
رزم حسینی با بیان اینکه دست کارآفرینان را به گرمی می فشاریم، تاکید کرد: امیدواریم با وحدت و انسجام همه بخش های حاکمیتی، ضمن ایجاد اشتغال برای اقشار مختلف جامعه و تقویت اقتصاد خانوار، در راستای توسعه اقتصادی فرهنگی مناطق محروم و کم برخوردار گام های اساسی برداشته شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۰۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان