مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۶/۰۶/۲۳

افزایش ۱۱ درصدی پرداخت تسهیلات بانکی در خراسان رضوی طی پنج ماه گذشته

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: تسهیلات پرداختی بانک ها در استان طی پنج ماه ابتدای امسال نسبت به پایان سال گذشته بیش از ۱۱ درصد افزایش داشت.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: تسهیلات پرداختی بانک ها در استان طی پنج ماه ابتدای امسال نسبت به پایان سال گذشته بیش از 11 درصد افزایش داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تسهیلات مزبور در پنج ماه سال جاری 83 هزار میلیارد ریال بود که در بخش های کشاورزی، صنعت و معدن، بازرگانی، مسکن و ساختمان، خدمات و صادرات پرداخت شده است.
وی با بیان این که بخش عمده این تسهیلات به واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال اختصاص یافت؛ افزود: در این مدت منابع بانک های استان 610 هزار میلیارد ریال بود که نسبت به پایان سال گذشته 2.7 درصد افزایش داشته است.
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: مصارف بانکی در پایان مرداد ماه امسال نیز 400 هزار میلیارد ریال بود که این رقم در مقایسه مدت مشابه سال قبل که 360 هزار میلیارد ریال بود، 10 درصد افزایش دارد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان