مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۶/۰۶/۲۱

آغاز پیش ثبت نام اتباع خارجی متقاضی سفر به عتبات در اربعین حسینی (ع)

مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: پیش ثبت نام اتباع خارجی ساکن این استان که متقاضی سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی هستند از روز سه شنبه آغاز شد.

مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: پیش ثبت نام اتباع خارجی ساکن این استان که متقاضی سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی هستند از روز سه شنبه آغاز شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد عجمی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اتباع افغانستانی و عراقی مزبور که دارای کارت آمایش یا گذرنامه دارای پروانه اقامت یا برگ رسید شرکت در طرح سرشماری اتباع فاقد مجوز هستند از امروز تا پایان شهریور ماه می توانند با مراجعه به دفاتر کفالت نسبت به ثبت نام مقدماتی اقدام کنند.
وی اظهار کرد: پس از انجام ثبت نام اولیه و تعیین زمان مراجعه حضوری، زمان ثبت نهایی آنان متعاقبا از سوی دفاتر کفالت اعلام می شود.
وی گفت: در مرحله پیش ثبت نام جز کارت آمایش یا گذرنامه دارای پروانه اقامت یا رسید شرکت در طرح سرشماری اتباع فاقد مجوز، مدرک دیگری نیاز نیست و هزینه ای هم در این مرحله پرداخت نمی شود اما برای ثبت نام نهایی مدارک و هزینه مربوطه به آنان اعلام خواهد شد.
عجمی با بیان اینکه پارسال 25 هزار نفر از اتباع خارجی مقیم این استان به مراسم اربعین حسینی در عتبات عالیات اعزام شدند، پیش بینی کرد امسال این تعداد به حدود 30 هزار نفر افزایش یابد.
برآوردها حاکی از حضور 250 هزار نفر از اتباع خارجی دارای کارت آمایش، گذرنامه دارای پروانه اقامت یا رسید شرکت در طرح سرشماری اتباع فاقد مجوز در این استان است.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان