مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۸/۰۳/۱۲

علیرضا رزم حسینی در حاشیه جلسه با اعضای شورای آب استان خبر داد:

طرح همیاران آب از هفته آینده در استان اجرایی می شود

استاندار خراسان رضوی از رونمایی طرح همیاران آب با حضور وزیر نیرو در روزهای آتی خبر داد و گفت: این طرح بعد از رونمایی در استان اجرایی خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در حاشیه جلسه بررسی و امضای طرح همیاران آب که با حضور اعضای شورای آب استان در دفتر استاندار برگزار شد، گفت: به دلیل عدم برخی هماهنگی ها ، به درستی نتوانستیم مدیریت واحد آب و خاک را در کشور اجرا کنیم.
وی در همین راستا افزود:طرح همیاران آب که مورد تایید وزارت جهاد کشاورزی، نیرو و محیط زیست هست پیش بینی شد تا در استان به مرحله اجرا گذاشته شود.
استاندار خراسان رضوی اذعان کرد: پیشتر نیز روی طرح مذکور مطالعاتی انجام شده بود اما در چهار ماه اخیر جلسات مفصلی دستگاه های اجرایی با حضور مدیران و کارشناسان برگزار کردند که در نتیجه آن به یک سند پایدار و یک نقشه راه مطمئن رسیدیم و امروز این طرح توسط مدیران و کارشناسان و تشکل های بهره بردار در حوزه کشاورزی به امضا رسید.
رزم حسینی در انتها اضافه کرد: این طرح با حضور وزیر نیرو رونمایی و در استان به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد. همچنین دانشگاه فردوسی نیز بر آن نظارت خواهد کرد


منبع : روابط عمومی استانداری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان