مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۸/۰۳/۱۱

سیلاب ۱۶ راه روستایی در خراسان رضوی را بست

مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بر اثر بارشهای اخیر و و قوع سیلاب راه ارتباطی ۱۶ روستا در پنج شهرستان این استان بسته شده است.

ابراهیم نصری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: راههای روستایی حصار - دوآبی، زنگلانلو و گوزنی- ریشخوار در شهرستان درگز و مسیر روستایی نوروزی - سرخ - بابا لنگر و آبروان - صفی آباد در شهرستان خوشاب به دلیل سیلاب و نبود ایمنی کافی بسته است.

وی ادامه داد: راه‌های ارتباطی روستاهای تلگرد، چنار، ناری، چهارتکاب، الیاتو و باغ عباس در شهرستان فریمان نیز به علت وجود سیلاب تا اطلاع بعدی مسدود است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: راه روستایی دستوران - مینیدر در شهرستان جغتای و مسیر روستایی پس کمر در حوزه سرخس که طی بارشهای دو ماه اخیر تخریب شده بود نیز همچنان بسته است.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بارندگی‌ها در این استان از عصر پنجشنبه آغاز و طبق پیش بینی‌ها تا پایان امروز شنبه ادامه دارد.
خراسان رضوی ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر راه دارد که شش هزار و ۴۲۳ کیلومتر آن بین شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر آن راه روستایی است.


منبع : ایرنا
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان