مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۷/۰۶/۰۳

با دستور استاندار خراسان رضوی

تیمی موضوع حادثه انفجار گاز در شهرک شهید رجایی مشهد را بررسی می کند

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت : با دستور استاندار خراسان رضوی تیمی ویژه موضوع انفجار گاز در خیابان پورسینای شهرک شهید رجایی مشهد را بررسی می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، حجت علی شایانفر با بیان اینکه این حادثه تا ساعت 14 46 دقیقه امروز 10 کشته بر جای گذاشته است ، افزود : حادثه انفجار در ساعت 5:45 دقیقه صبح امروز به آتش نشانی اعلام شد که فوری 6 اکیپ نجات ، 6 دستگاه خودروی اطفای حریق ، یک دستگاه مینی لودر آتش نشانی به محل اعزام شد .
وی اظهار کرد : همزمان نیروهای عملیاتی اورژانس که در ساعت 5:47 دقیقه از موضوع مطلع شدند با 9 دستگاه آمبولانس در محل حضور یافتند.
 وی ادامه داد : در زمان حادثه 6 نفر جان خود را از دست دادند و از 9 نفر مجروح انتقالی به بیمارستان تا ساعت 14:46 دقیقه امروز 4 نفر دیگر جان باختند که از مجموع 10 نفر کشته شده این حادثه 4 نفر زن و 6 نفر دیگر مرد هستند.
 وی افزود : 5 مصدوم دیگر این حادثه در بیمارستان امدادی مشهد بستری هستند که حال یکی از آنان وخیم است.
شایانفر با بیان اینکه بر اساس اعلام آتش نشانی ، انفجار آبگرمکن و سرایت آتش به منازل اطراف موجب بروز این حادثه شده است ، گفت : با توجه به این شرایط استاندار خراسان رضوی دستور تشکیل تیمی متشکل از نماینده مدیریت بحران استان ، فرمانداری مشهد ، شرکت گاز و آتش نشانی برای بررسی و تعیین و شناسایی دقیق علت این حادثه داد.
 وی تصریح کرد : این تیم هم اکنون تشکیل شده و در محل در حال بررسی موضوع است.


منبع : روابط عمومی استانداری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان