مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۶/۰۷/۰۹

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد؛

لزوم توجه به مدیریت جامع در حوزه مدیریت بحران استان و مشهد مقدس

استاندار خراسان رضوی از اتاق مدیریت بحران شهر و مرکز کنترل ترافیک شهرداری مشهد بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در این بازدید و در جمع مدیران استانی و شهری، تاکید کرد: حجم جمعیتی استان و شهر مشهد مقدس، مدیریتی جامع را در حوزه بحران می‌طلبد که باید به آن توجه کرد.
وی با اشاره به جمعیت بیش از سه میلیون نفری شهر مشهد و همچنین حضور سالانه افزون بر 27 میلیون زائر در این شهر، تصریح کرد: علی رغم کمبود تجهیزات و امکانات، نشان داده‌ایم وقتی اراده انجام کاری وجود داشته باشد، هیچ چیز جلودارمان نیست.
استاندار خراسان رضوی به فعالیت‌های ستاد مدیریت بحران شهر مشهد در طول سال‌های اخیر اشاره و ابراز امیدواری کرد: با حضور شهردار جدید، روند  خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران مطلوب تر شود.
رشیدیان خاطرنشان کرد: همچنین می‌توان با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی گام‌هایی اساسی را در جهت تقویت شهر هوشمند داشته باشیم.
وی از تمامی دستگاه‌های عضو اتاق مدیریت بحران شهر تقدیر کرد و با مناسب ارزیابی کردن اقدامات مدیریت شهری، اظهار داشت: در روزی که مردم مشغول عزادارای برای سید و سالار شهیدان هستند، افراد فداکاری همچون شما در این مجموعه فعالیت می‌‌کنید تا مدیریتی هماهنگ را برای تسهیل در امر زیارت زائران و مجاوران بارگاه منور و ملکوتی امام رضا(ع) داشته باشیم.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه بارگاه منور حضرت ثامن الحجج(ع)، ملجا دلدادگی عاشقان خاندان عصمت و طهارت است، تاکیدکرد: باید از تمامی توان خود برای بهبود و ارتقای خدمت رسانی استفاده کنیم.


منبع : روابط عمومی استانداری
تعداد بازدیدها : ۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان