مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۵/۰۹/۲۳

نجار: آمادگی کشور در برابر بحران باید ارتقا یابد

تهران - ایرنا- معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: آمادگی کشورمان در مقابله با بحران نسبت به گذشته بیشتر شده است اما هنوز کافی نیست.

به گزارش خبرنگار ایرنا،‌ اسماعیل نجار عصر سه شنبه در مراسم اختتامیه دومین رویداد مدیریت بحران کشور افزود: باید بیشتر از گذشته تلاش کنیم و آمادگی خود را ازهمه جهات در مقابله با بحران ارتقا دهیم.
وی بابیان اینکه باید حساسیت جامعه نسبت به بحران افزایش یابد، اظهارکرد: با ارتقا سطح آگاهی مردم باید حساسیت آنان را با بحران و حوادث غیرمترقبه ایجاد کرد.
وی مردم را اصل و اساس مقابله با بحران دانست و گفت: مردم با ارتقای آگاهی نسبت به مساله بحران، باید آمادگی برای مقابله با بحران را داشته باشند و بتوانند با خود امدادی به نجات خود و خانواده اشان کمک کنند.
معاون وزیرکشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در ادامه سخنانش از همه دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه دومین رویداد مدیریت بحران و نیز نیروهای مسلح و دریالان و نیروی انتظامی تشکر و قدردانی کرد.
نجار به بلاخیز بودن کشورمان اشاره کرد، گفت: نمایشگاه دومین رویداد مدیریت بحران کشور بحمد الله نسبت به سال گذشته بهتربرگزارشد و انصافا خلاقیت زیادی را در آن مشاهده کردم که نشان از توجه کافی صنعتگران و صاحبان تجربه به مساله بحران دارد.
معاون وزیرکشور نمایشگاه را محل تضارب خلاقیت ها، اندیشه ها و توانمندی های خارجی و داخلی برشمرد و تاکیدکرد: باید بدانیم که نمایشگاه محل انتقال تجارب است و امیدوارم نمایشگاه های سال های آینده بهتر از امسال برگزار شود.
نجار به آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با بحران اشاره کرد و افزود: نیروهای مسلح همواره اعلام آمادگی برای کمک به مدیریت بحران و مقابله با بحران را دارند.
به گزارش ایرنا،‌ دومین رویداد جامع مدیریت بحران از روز شنبه بیستم آذرماه درمرکزنمایشگاهی شهرآفتاب آغاز و پس از 4 روز به کار خود پایان داد.
نمایشگاه شهر آفتاب درجنوب شهرتهران درمسیر اتوبان تهران - قم با فاصله اندکی از فرودگاه امام خمینی (ره) واقع شده است.


منبع : ایرنا
تعداد بازدیدها : ۸۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان