مدیر  کل مدیریت بحران
    حجت علی شایانفر

    .
۱۳۹۵/۰۹/۲۱

عملکرد دستگاههای متولی در اجرای مانور سراسری زلزله و ایمنی مورد ارزیابی قرار گرفت

اولین نشست بررسی ارزیابی عملکرد دستگاههای متولی در اجرای هجدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن ، جامعه تاب آور برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ، اولین نشست بررسی ارزیابی عملکرد دستگاههای متولی در اجرای هجدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن ، جامعه تاب آور با حضور نمایندگان آموزش و پرورش ، نیروی انتظامی ، صدا و سیما ، شهرداری ، فرمانداری ، جمعیت هلال احمر ، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان آتش نشانی برگزار شد .
 قاسمی معاون اداره کل مدیریت بحران ضمن تقدیر و تشکر از متولیان امر ، نسبت به آموزش  وارتقاء آگاهی دانش آموزان در مواجهه با حوادث طبیعی از جمله زلزله تاکید نمود و نقاط قوت و ضعف این مانور را مورد بررسی قراردادند .
ایشان ضمن تاکید بر اهتمام دستگاهها در امر آموزش مستمر به دانش آموزان و شهروندان از کارگروهای تخصصی مرتبط با این امر خواست که این مهم را بطور ویژه  در دستور کار خود قرار دهند و نتایج اقدامات را به اداره کل مدیریت بحران منعکس نمایند .
در ادامه جلسه هر یک از نمایندگان به بیان دیدگاههای خود در مورد اقدامات خود دراجرای مانور پرداختند و مقرر شد ضمن برنامه ریزی ،هماهنگی لازم را با دیگر دستگاهها انجام و بطور مستمر در خصوص آموزش همگانی اقدامات لازم را انجام دهند.
 

 


منبع : اداره کل مدیریت بحران خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان